Çuhadaroğlu sektörde edindiği 65 yıllık deneyimi ile hazırladığı interwall ofis içi bölme sistemleri ile mekanlara modern ve estetik çözümler sunmaktadır. Estetik kaygılar göz önünde bulundurularak minimize edilmiş profil sistemleri ile kullanıcı ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmektedir. Alüminyum taşıyıcılar üzerine cam ve ahşap panel olarak uygulanan bölme sistemleri mimari ihtiyaçlarınıza farklı çözümler üretirken aynı zamanda modern çizgileri tasarımlarında barındırmaktadır. Mekanlardaki ihtiyaçlara uygun olarak farklı sistemlerin yer aldığı ürün yelpazesi ve uygulamadaki kolaylığı ile kaliteli , ekonomik ve pratik çözümler sunmaktadır.

Interwall VITRUM Cam Cama Tek Cam Sistemi

Cam cama birleşimler ile oluşturulan mekanlar, şeffaflık ve derinlik kazanır. Mekanları belirleyen sınırlar maksimum ışık kazanımı ile ekonomik ve çağdaş tasarımların eşsiz uyumunu bir arada sunar. Sistem süreklilik gösterdiğinde sade tasarımı , güvenli ve minimalist proje çözümlerine ilham verir. Cam cama birleşim prensibi ile tasarlanmıştır , dikeyde ilave bir profile ihtiyaç duymaz. Sistem içerisinde elektrik anahtarları klima kumanda vb. kontrol panellerinin monte edilebileceği özel profiller yer alır. Özel kapı kasası tasarımı ile istendiğinde kapı kapatıcı kullanımına olanak sağlar ayrıca kolay montajı ile proje teslim süresini kısaltır.

Interwall VITRUM DUO Cam Cama Çift  Cam Sistemi

Vitrum Duo sistem, çift camın yalın görünümünü minimalist tasarlanmış profiller ile bütünleştirmektedir. Sistem, şeffaf mekanlar oluşturulmasını sağlarken , prestij ve saydamlığı bir araya getiren özelliği sayesinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır.

Interwall ALVEO Çift Camlı Derzli-Kasetli Sistem

Alveo sistemi , ahşap ve camın eşsiz uyumunu alüminyumun modern çizgileri ile birleştirmektedir. Profiller üzerindeki derzli yapı sıra dışı uygulama kombinasyonlarında olanak sağlar. Ses yalıtımı ve doğal görünümünün yanı sıra alternatif aksesuarların kullanılmasına imkan sağlayan tasarımı sayesinde mekanlarınıza değer katmaktadır. Prensip olarak modüller panellerden oluşur. İmalathanede üretilen kasetler şantiyede kurulan taşıyıcı sistemler üzerine sabitlenir. Cam modüllerin yanı sıra ahşap ve alüminyum paneller ile oluşturulan sistem karma olarak da kurgulanabilir.Sistem içersindeki camlı modüllerde mikro jaluziler kullanılarak mekanlar istendiğinde görsel açıdan izole edilebilir. Ses yalıtımı konforu sağlamakla beraber özel kapı kasası tasarımı ile istendiğinde kapı kapatıcı kullanımına olanak sağlar ayrıca kolay montajı ile proje teslim süresini kısaltır.

Interwall MAGNEO Çift Camlı Derzli-Yapıştırma  Sistem

Magneo sistem , strüktürel cam yapıştırma tekniği kullanılarak yatay ve düşeydeki profilleri camın saydamlığının altına gizler. Projelere prestij katan Magneo serisi ile mimari zevklerinize özel mekanlar oluşturabilirsiniz. Derzli sistem olduğundan  sistem içerisine tek veya çift taraflı dosya dolapları entegre edilerek yer kazanım sağlayabilir. İstenildiğinde ses yalıtımı için özel izolasyon bandır kullanılır. Profile strüktürel olarak yapıştırılan cam , kenarları 20 mm içten emaye boya ile boyanmaktadır. 

Interwall INTER D.O.O.R İç Mekan Kapıları

Alüminyum ayarlanabilir kapı kasaları duvarınıza göre ayarlanabilir teleskopik yapısı ile ergonomiktir. Ahşap ve cam seçenekleri ile size farklı uygulama imkanları sağlamaktadır. Hem iç mekan kapısı olarak hem de ıslak hacimlerde kullanılabilir olması ile estetik ve hijyenik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

  • Cam veya Ahşap kanat kullanılabilir.
  • Tek veya Çift kanat uygulamaları yapılabilir.
  • İstendiğinde gizli menteşe kullanılmasına olanak sağlar.
  • İstenen tüm eloksal ve Ral renklerinde üretilebilir.
  • Ürün genişlik ölçüleri : 800 – 1400mm
  • Ürün yükseklik ölçüleri : 1875 – 2400mm
  • Duvar kalınlığı : 90-300mm