dogru-urun-secimi

Eviniz için doğru ürün seçimi yaparken ve bu seçim sırasında farklı tedarikçilerin ürünleri arasında karşılaştırma yaparken ürün tasarımı dışında seçmek istediğiniz ürünün teknik özelliklerin de göz önünde bulundurmanız gereken  önemli detaylar vardır. Bu detaylar eviniz için en uygun , en ekonomik ve en önemlisi sorunsuz taleplerinizin karşılandığı bir ürünü size sunacaktır. 

Öncelikle elbette ki eviniz için en uygun  kapı veya pencere stili konusunda doğru karar vermelisiniz ancak bunun ile beraber stilinizi ortaya çıkaracak doğru  tek renk veya çift renk seçiminizi de yapmalısınız. Ayrıca talep ettiğiniz özellikleri karşılayacak cam ve aksesuar seçimlerinize de karar vermelisiniz. Bu süreçler sizi korkutmasın son kararınızı vermeden önce tabi ki de bizimle iletişime geçebilir renk , aksesuar ve tüm teknik bilgiler için bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizin renk dokusu ve numune tedariğinde  ve tüm teknik özellikler konusunda size rehber olmak bizim görevimizdir. Bireysel projelerinizde sizinle detay tartışmak ve ürünler hakkında tavsiye vermek bizi mutlu edecektir.

Yeni pencere ve kapılarınızı seçerken karşılaşabileceğiniz bazı yaygın terminoloji ve hususlar için kısa bir kılavuz aşağıda verilmiştir:

U-Değerleri

U-değerleri, bir malzemenin yalıtkan olarak ne kadar iyi olduğunun bir ölçüsüdür. U-değeri ne kadar düşükse, yalıtkan o kadar iyidir.

Hava Durumu Performansı

Bina “zarfının” bir parçası olarak pencereler ve kapılar, su girişine karşı direnci ve hava geçirmezliği dahil olmak üzere genel hava performansına katkıda bulunur. Üreticiler, gerekli performans standartlarını karşıladıklarından emin olmak için pencere ve kapı sistemlerini test eder.

 Cam Seçenekleri

Pencere ve kapı sisteminiz için çift ve üçlü cam, kendi kendini temizleyen, gaz dolgulu, parlama önleyici, kaplamalı, dekoratif ve enerji tasarruflu üniteler ile geniş bir yelpazede cam seçenekleri mevcuttur. Yine, uygulamacınız her türlü sorunuzda size yardımcı olabilir ve eviniz için en uygun birimi seçebilir.